Всі площі, призначені для торгівлі, потребують базової інфраструктури, яка створює ефективну, комфортну і безпечну робоче середовище, і забезпечує якісне обслуговування відвідувачів. Крім цього, одна з головних задач дизайн-проекту магазину - відповідність цільовим покупцеві.

Занадто шикарний інтер'єр може відлякати покупця, якщо це магазин демократичною цінової категорії. І, навпаки, для бутиків, магазинів з товаром категорії лакшері - розкішний інтер'єр просто необхідний. Від усіх цих факторів, в кінцевому рахунку, залежить кількість цільових відвідувачів, рівень продажів і рентабельність бізнесу.

Проектування магазинів - одне з основних напрямків діяльності нашої компанії «WIKO ВГ Групп Торгове обладнання». Ми спеціалізуємося на розробці проектів магазинів, як знаходяться в торгових центрах, так і в окремо розташованих будинках.

Фахівцями нашої компанії накопичено величезний досвід комплексного виконання робочих проектів підприємств роздрібної торгівлі.

Особливості розробки проекту магазину, торгової площі:

Розробка дизайн-проекту магазину починається з підбору стиля, в якому буде виконаний торговий об'єкт, паралельно ведеться робота над плануванням робочої, торгової і технічної зони.

Наші фахівці, ґрунтуючись на ваших потреби, побажання, корпоративному стилі, місцезнаходження об'єкта та інших факторах, розробляють детальне технічне завдання. На підставі розробленого ТЗ, обраного стилю і прийнятих планувальних рішень, відповідно до встановлених норм, розробляється дизайн-проект торгового приміщення.

Дизайн-проект магазину, це не тільки функціональне планування технічної, робочої і торгової зони. Одне з основних його функцій - перетворити особливості наявного приміщення в переваги.

Відповідність цільовому покупцеві - головне завдання дизайн-проекту магазину. Це не тільки візуальна, а й психологічно вірна розстановка акцентів.

Наприклад, якщо говорити про магазин одягу або про взуттєвому магазині - важливо правильно спроектувати торговий зал, щоб не відбувалося скупчення покупців біля примірочних, кас, дзеркал, стелажів виставлених в залі і т. д.

Завдяки великому досвіду роботи ми виконаємо ідеальний дизайн проект магазину одягу, взуття, парфумерії, спортивних товарів, продуктів, дизайн-проект дитячого магазину.

Інженерні розділи становлять невід'ємну частину робочого проекту, серед них: опалення, вентиляція і кондиціювання, водопровід і каналізація, електропостачання, слабкострумові системи. 

Також важливо, завчасно потурбуватися про те, що в побудованому магазині виявилось місце для інженерного устаткування та вистачить електричної потужності. Всі ці питання повинні пов'язуватись «на папері», узгоджуються з Клієнтом, орендодавцем, службами експлуатації. В результаті у підрядника на будівельному майданчику є мінімум питань, а будівельні роботи проводяться в найкоротші терміни, з найкращою якістю і мінімальними витратами. 

Етапи проектування магазина:

Розробка дизайн-проекту

Сучасний і креативно виконаний дизайн приміщення - важливий крок на шляху розвитку бізнесу.
Експерти з торгового обланання та рітейл дизайну WIKO ВГ Групп:

  • розроблять для вас унікальний проект;
  • перетворять приміщення будь-якої площі;
  • створять концепцію з нуля;
  • втілять в проекті ідеї корпоративного стилю.

Наші дизайнери мають великий досвід в області проектування торгових інтер'єрів і володіють широким спектром професійних графічних програм для виконання візуалізації або фотомонтажу.

3D-візуалізація приміщення і фасаду

Візуалізація (3D-візуалізація) - одна зі складових першого етапу створення нового архітектурного об'єкта, реконструкції та іншого зміни зовнішнього вигляду вже існуючої будівлі або приміщення. Модель створюється на підставі планування, узгодженої з замовником, і дозволяє наочно побачити проектований об'єкт з будь-якого боку, зсередини або ззовні. Об'ємне проектування дозволяє вільно експериментувати з колірним рішенням, підбором оздоблювальних матеріалів, стилістикою декорування.

Фотомонтаж - це накладення видів проектованого об'єкта на фотографію конкретного місця в місті, ландшафті або інтер'єрі. Нашим фахівцем робиться якісна фото прив'язка на місцевості, після чого в неї вписується 3-д об'єкт. Це особливо важливо для знову зведених будинків і реконструкцій фасадів в районі історичної забудови. Часто фотомонтаж є обов'язковою складовою пакета документів (проекту), що подається на узгодження в різні організації.

Обміри приміщення і підготовка обмірювальні документації

Професійно виконані обміри будівлі або приміщення - запорука якісного ремонту або успішної реконструкції. Обміри включають в себе зняття реальних розмірів і висот будівельних конструкцій, інженерне обстеження існуючих комунікацій і оцінка можливості їх модернізації, фото-фіксацію з нанесенням прив'язок на плані.

При необхідності проводиться обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій. Обмірні креслення виконуються в програмі AutoCAD.

 

Будемо щиро раді нащій співпраці !

Звязатися з нами можна будь яким кращим для Вас способом! 

Розділ контакти нашого сайту